Zanotowane ofertyJak rezerwowaćZamów ofertę Tel.: 501 541 262
Kraj / Region
Cena od / do
Wylot z / wyjazd z
Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Rodzaj oferty
Wyszukaj hotelu
Liczba dorosłych
Liczba dzieci
Wyżywienie
Kategoria hotelu
Długość pobytu
Ocena
Udogodnienia
Organizator
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Rent a car
Ubezpieczenia
Hotele
Oferty
na Twoją skrzynkę e-mail
Dodaj
Jak rezerwować

Szanowny Kliencie!

Witamy na portalu turystycznym bmtravel.pl. Z nami wyrusz w każdą stronę świata! Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesne rozwiązanie do wyszukiwania i zakupu ofert spędzenia wolnego czasu w Polsce i na świecie, do rezerwacji miejsc hotelowych, zakupu biletów lotniczych i autokarowych, wynajmu samochodów, zakupu ubezpieczeń. Mamy nadzieję,
że oferowane przez nas rozwiązania pomogą Ci szybko i skutecznie, znaleźć niezbędne informacje do zorganizowania wypoczynku czy wyjazdu służbowego.
 
Portal turystyczny bmtravel.pl oferuje możliwość rezerwacji ofert przez Internet, telefonicznie lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta. W każdym przypadku przeprowadzenie rezerwacji jest bardzo proste i składa się z kilku kroków.


REZERWACJA – KROK PO KROKU ….

Krok 1 – znalezienie wymarzonej wycieczki
Skorzystaj z wyszukiwarki lub wybierz ofertę prezentowaną na portalu. Nasz system wyszukiwania i rezerwacji imprez turystycznych jest prosty. Wprowadź kryteria wyszukiwania. Jeśli chcesz doprecyzować skorzystaj z opcji wyszukiwania zaawansowanego, gdzie możesz wprowadzić dodatkowe preferencje dotyczące udogodnień itp. Po naciśnięciu przycisku "szukaj" otrzymasz listę ofert spełniających wybrane kryteria. Aby ułatwić znalezienie oferty, na stronie głównej portalu prezentujemy także najciekawsze promocje, oferty wyjazdów do najpopularniejszych krajów i kurortów na całym świecie, oraz ofertę tematyczną.

Krok 2 – zamówienie wycieczki
Wycieczkę możesz zamówić wybierając jedną z następujących możliwości:
 

 • Przez Internet
  Kliknij przycisk „zamów ofertę”, wpisz swoje dane osobowe do formularza i wyślij. Formularz zostanie odebrany przez naszych konsultantów. 
   
 • Przez telefon
  Zadzwoń pod +48 (43) 67 66 378 i wskaż swoje preferencje dotyczące zamawianej usługi lub podaj „kod oferty”.  Nasz konsultant przeprowadzi Cię szybko i wygodnie przez cały proces rezerwacji.
   
 • W Biurze Obsługi Klienta
  Nasze Biuro Obsługi Klienta mieści się w Łasku przy ul. Polnej 2. Nasz konsultant pomoże Ci w rezerwacji.

Krok 3 – potwierdzenie kosztów i miejsca
Niezależnie w jaki sposób wybierzesz wycieczkę, skontaktuj się z naszym konsultantem, który potwierdzi  wybrane przez Ciebie miejsce oraz obliczy całkowitą kwotę wycieczki. Taką końcową ofertę otrzymasz do akceptacji.
 
Krok 4 – dokonanie płatności
Do wyboru masz dokonanie płatności przelewem na konto BM Travel lub gotówką w Biurze Obsługi Klienta.
 • Przelew lub przekaz pocztowy:
  Proszę zlecić przelew z dowolnego banku na nasze konto lub skorzystać z przekazu pocztowego. W tytule przelewu wpisujesz numer rezerwacji nadany przez BM Travel przesłany do Ciebie drogą elektroniczną w dokumentach rezerwacyjnych oraz imiona i nazwiska uczestników, zgodnie z dokumentami rezerwacyjnymi. Prosimy również o podanie nazwy kraju, hotelu, kodu oferty z naszej strony internetowej www.bmtravel.pl. To może pomóc w identyfikacji wpłaty i przyspieszyć potwierdzenie rezerwacji.
   
 • Gotówka: 
  Możesz dokonać płatności gotówką w naszym Biurze Obsługi Klienta.
  Ważne!!! Dla skrócenia czasu na zaksięgowania wpłaty i przyspieszenia procesu rezerwacji, prosimy Cię
  o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: rezerwacja@bmtravel.pl lub faksem na numer: +48 (43) 67 66 378.

Krok 5 – podpisanie i przesłanie dokumentów rezerwacji
Jeśli dokonałeś płatności – konsultant z Biura Obsługi Klienta prześle na Twoją skrzynkę mailową potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi tj. umową i warunkami uczestnictwa. Ze względów formalnych prosimy o jak najszybsze podpisanie i odesłanie do nas umowy faksem na numer: +48 (43) 67 66 378 lub przesłanie skanu wypełnionych dokumentów na adres: rezerwacja@bmtravel.pl, najpóźniej do dnia poprzedzającego wylot.
 

Krok 6 – dostarczenie dokumentów podróży
Po dokonaniu wpłaty – konsultant z Biura Obsługi Klienta potwierdza ostatecznie w systemie Organizatora Twój udział w wycieczce. Następnie faksem lub mailem otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. Musisz je zabrać ze sobą w planowaną podróż. Na podstawie tego dokumentu odbierzesz dalsze dokumenty podróży (na lotnisku).

Krok 7 – potwierdzenie godziny wylotu
Na 24 godziny przed wylotem skontaktuj się z nami, aby potwierdzić godzinę wyjazdu/wylotu. W tym czasie bądź również dostępny pod telefonem. Twoje wakacje nie mogą Cię ominąć!!!

Krok 8 – odpoczywaj i ciesz się życiem!!! I po powrocie podziel się z nami swoimi wrażeniami!!!


Nasi partnerzy
touroperatorzy
touroperatorzy
Biuro podróży Łask BM Travel oferuje wczasy krajowe i zagraniczne, wycieczki objazdowe, wyjazdy weekendowe dla rodzin, dla seniorów, dla singli. Zapraszamy zarówno do ekskluzywnych hoteli i pensjonatów jak i na campingi. Wyjątkowe oferty first i last minute, wyjazdy na narty, nurkowania, surfing i do SPA. Dla dzieci i młodzieży wycieczki, kolonie, obozy. Wypoczywać możesz z nami nie tylko w Europie, ale także w najodleglejszych i najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Wypoczynek możesz łączyć ze zwiedzaniem. Polecamy odkrywanie Polski, Portugalii, Włoch, Hiszpani,Francji, Grecji, Beneluxu, Niemiec, Bułgarii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Czech, Austrii, Węgier, Szwajcarii, Słowacji, Cypru, Izraela, Jordanii, Syrii, Japonii, Egiptu, Turcji, Tunezji, Dominikany, Majorki, Ibizy, Wysp Zielonego Przylądka, Brazylii, Chin, Japonii, Filipin, Meksyku, Sri Lanki, Tajlandii, Maroko, Kenii, Dubaju, i wielu, wielu innych bajecznych miejsc na świecie. Biuro podróży w Łasku, biuro podróży Pabianice, biuro podróży Zduńska Wola, biuro podróży Bełchatów
Opublikowane na stronach internetowych bmtravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wykonanie KSI Media